Kur u duk se e ardhmja e tij do të ishte diku tjetër, Kylian Mbappe ka lëshuar sinjale dashurie për PSG-në.

Francezi ndodhet aktualisht me pushime, por shumë shpejt pritet t’i bashkohet kampionëve të Ligue 1 dhe këtë e ka konfirmuar përmes një statusi në rrjetin social “Instagram”.

Në Paris për sezonin 2019-2020“-shkruan kampioni i Botës.

Një status që mund të jetë shumë më shumë se aq, me Realin e Madridit që tashmë duhet të vihet në gjurmët e një tjetër “Galaktiku”, duke hequr dorë në një farë mënyrë nga 21 vjeçari francez.

View this post on Instagram

ICI C’EST PARIS 19/20 ?? @psg

A post shared by Kylian Mbappé (@k.mbappe) on

Flash Lajme

Më të lexuarat