Neymar nuk duket shumë i shqetësuar për të ardhmen e tij. Teksa në Parc des Princes i kushtuan parulla dhe fyerje, Barcelona dhe Real Madrid po luftojnë për transferimin e tij.

Sulmuesi brazilian shkoi në Portugali për tu paraqitur në befasi në koncertin mikes së tij, Paula Fernandes. Madje ai nuk ngurrojë që të ngjitej në skenë, ndërkohë që në prapaskenë pozoi me babanë e tij dhe anëtarët e tjerë të grupit.

Neymar no show da Paula Fernandes durante o “turnê origens” em Portugal pic.twitter.com/Y6Ng1JZ6md

— Gênio, Neymar Jr. (@GenioNeymarjr) August 13, 2019

Image

Flash Lajme