Liverpooli dhe Chelsea po luajnë finalen e Superkupës së Europës në Stamboll, por nuk mungojnë dhe episodet e veçanta. Në rrjetet sociale ka plasur gallata me emrin e shkruar në shpinën e futbollistit brazilian të Chelsea-t, Jorginho.

Mesfushori ka zbritur në fushë me emrin ‘Jorhino’ në shpinë, ndërkohë që deri më tani duket se askush nuk e ka kuptuar. /Koha Jone/

Image

Flash Lajme