Aksi Torino-Barcelonë është gjithmonë e më i ndezur. Nëse pista Neymar vijon mbetet gjithmonë e më e vështirë, misioni katalanas i Juventusi lidhet me afrimin e talentit Miranda dhe jo vetëm.

Në diskutimet në tavolinë mes të dyjave ekipeve është po flitet edhe për shkëmbimin mes Rakitic dhe Emre Can, që vazhdon të fitojë më shumë shanse me kalimin e orëve.

Bardhezinjtë nuk janë të kënaqur me prezantimet e turko-gjermanit gjatë kësaj vere, ndërkohë që kroati po mendon për një aventurë të re në Europë.Barcelona ndërkohë duket se është e interesuar për Mandzukic, pasi kanë probleme të shumta me dëmtimet në sulm.

Fiziku dhe eksperienca e tij mund të bëjë që të jetë një alternativë e mirë për Luis Suarez, i cili për momentin është i dëmtuar. Asgjë nuk është e pamundur, pasi në ditët e fundit mund të kemi zhvillime të reja. /Koha Jone/

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All