Armand Duka, presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit nw njw postim nw rrjetet sociale, ka vlerësuar skuadrën për paraqitjen në ndeshjen ndaj Islandës duke theksuar se ai gjithmonë te këta djem.

Shqipëria ka ende shanse për kualifikimin dhe për numrin 1 të FSHF ëndrra vazhdon. Ja mesazhi i plotë i Armand Dukës”

“Unë isha i bindur se të gjithë, pavarësisht nga momentet e vështira, do ” kthjelloheshin” dhe do vazhdonin të jepnin dashuri për këtë KOMBËTARE në ditë të mira dhe të këqija…

Djemtë kishin nevojë për këtë dashuri dhe sot na e shpërblyen… Futbolli nuk ka të bëjë vetëm me këmbët, por sidomos kur luan me Kombëtaren mbi të gjitha ka të bëjë me zemrën. Sot më shumë se kurrë jam i bindur se ne do të vazhdojmë të jemi bashkë në ditë të mira e të këqija. Për më tepër ëndrra vazhdon”, ka shkruar Duka

Flash Lajme

Më të lexuarat