Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar ditën e sotme pamje të reja nga puna në stadiumin “Arena Kombëtare”.

Tanimë, duket se gjithçka është drejt fundit, dhe ka nisur edhe shtrimi i tapetit të gjelbër.

Pas shtrimit, gjithçka do të jetë gati, por do të duhet një periudhë prej 30 ditësh që tapeti të lidhet me tokën, dhe të inaugurohet./ Dardania.com

 

Shtrimi i tapetit on Vidnews.

Flash Lajme

Më të lexuarat