Juventus dhe Atletico kanë arritur që të shënojnë dy gola të shpejtë, duke e çuar rezultatin në 2-1.

Në minutën e 45-të, pas një aksioni të shpejtë, Alex Sandro jep një krosim të bukur në zonë për Matuidi, i cili arrin që të shënojë me kokë, duke mposhtur portierin Oblak.

5 minuta më pas, Savic arrin që të shënojë me kokë, pas një goditje dënimi.

Flash Lajme

Më të lexuarat