Situata te Barcelona është si mos më keq. . Ekipi katalanas humbi kundër Levantes me rezultatin 3-1, ndërsa barazoi 0-0 kundër Slavias së Pragues në Champions Leagues. Trajneri Ernesto Valverde rrezikon që shumë shpejt të shkarkohet.

Marrëdhënia ndërmjet Lionel Messit dhe Antonie Griezmannit është e akullt. Ata nuk kanë komunikim mes tyre dhe kjo po ndikon dhe në rezultatet e ekipit.

“El Chiringuito” ka publikuar lajmin dhe tregon arsyen se pse po ndodh diçka e tillë. Argjentinasi nuk e ka mirëpritur francezin dhe për faktin se dëshironte të rikthente Neymarin në Spanjë.

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All