Fenerbahce ka mposhtur Kasimpasan me rezultat 2-1, për të kaluar në krye të renditjes tabelare në Turqi.Megjithatë, fundi i ndeshjes nuk shkoi si është më së miri për yllin e kombëtares, shkruan GazetaBlic.Kjo pasi ai filloi të çalojë, pas një dueli të papërshtatshëm, me një nga kundërshtarët.

Sulmuesi “vrastar” i Kosovës duket të ketë lënduar nyjen e këmbës së djathtë, dhe se i duhet të pushojë, të paktën ashtu mësohet nga mediat turke.Mjekët e klubit ende nuk kanë konfirmuar asgjë, derisa shpresojmë që mos të jetë asgjë serioze.

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All