Milani ka gjetur një golashënues të ri në skuadër, por e veçanta është se ai është mbrojtës. Po flasim për Theo Hernandez, i cili edhe mbrëmjen e sotme ka arritur që të gjejë rrugën e rrjetës ndaj Bolognës, duke realizuar golin e dytë 2-0.

Mbrojtësi i ardhur këtë verë nga Real Madrid, mori një top në zonë dhe me një qetësi prej sulmuesi e ka të thjeshtë për të mposhtur portierin Skorupski.

Flash Lajme

Më të lexuarat