Pas fitores në Ligën e Kampionëve kundër Interit me lojtarë të rinj, Barcelona do të futet me formacionin më të mirë kundër Real Sociediad në La Liga.
Kampionët në fuqi në kuadër të xhiros së 16-të do të jenë mysafir të Real Sociedad në ‘La Rosaleda’.


Kjo ndeshje fillon nga ora 16:00, dhe në formacionin startues te Barcelona do të rikthehet Lionel Messi.
Barcelonën pas kësaj ndeshje e pret El Claisco kundër Real Madridit në ‘Camp Nou’.

Flash Lajme

Më të lexuarat