Pasi Klubi i Partizanit shkarkoi trajnerin Franko Lerda, edhe Teuta ka shkarkuar Bledi Shkëmbin pas humbjes 4-0 me Kukësin.

“Zyrtare: Bledi Shkëmbi nuk do të jetë më trajner i Teutës.

Klubi i futbollit Teuta njofton se ka shkëputur marrëveshjen me tranjerin Bledi Shkëmbi. Falënderojmë tranjerin në fjalë për kontributin e dhënë gjatë kohës që ishte pjesë e jona. Ne i urojmë Shkëmbit suksese në jetë dhe në karrierë. ©KF Teuta!”,- thuhet në njoftimin e Teutës./dardania.com

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

Flash Lajme

Më të lexuarat