Milani do të zbresë në fushë pas pak minutash kundër Sassuolos në kërkim të fitores së tretë radhazi. Pioli nuk ka bërë asnjë ndryshim nga dy takimet e fundit duke hedhur në fushë t njëjtën 11-she.

Piatek do të udhëheq sulmin, i ndihmuar nga Calhanoglu dhe Suso, ndërkohë që Hernandez si gjithmonë do të jetë në fushë në krahun e majtë.

Sassuolo kundërpërgjigjet e Caputon, i mbështetur nga Berardi, Djuricic dhe Boga.

Flash Lajme

Më të lexuarat