Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dardania/public_html/dardania.com/plugins/system/jabuilder/helper.php on line 265
Armand Duka: Kush është trajneri i ri i Kombëtares!

Armand Duka ka zgjedhur trajnerin e ri të Kombëtares. Mësohet se ai është Edi Reja.  Ndërkohë, prezantimi pritet të bëhet në ditët në vijim.

Pas shkarkimit të Kristian Panuçit, u aluduar se trajneri i ri do të jetë Reja.

 

Pas Beppe Dosena, Gianni De Biasi dhe C.Panucci, Reja do të jetë trajneri i 4-ët që do të marrë drejtimin e Kombëtares./dardania.com

Flash Lajme