Sipas prestigjiozes Sky Sport, Edi Reja është tanimë zyrtarisht trajneri i ri i kombëtares shqiptare, pas shkarkimit për rezultate të dobëta të Panuccit.

Drejtimi i teknikëve italian në kombëtaren e Shqipërisë duket se do të vazhdojë dhe do zyrtarizohet për publikun shqiptar këtë të mërkurë, ku sipas Sky Sport Edi Reja dhe stafi i tij teknik do të takohet me përfaqësues të FSHF në Tiranë.

/D.B.Dritare.net

Flash Lajme