Para pak çastesh ka përfunduar meçi i zjarrtë ndërmjet Nuri Seferit dhe boksierit me nënshtetësi gjermane Rashidit.

Seferi gjatë gjithë kohës e dominoi ndeshje duke u tregua mjaft luftëtar ndaj gjermanit, shkruan gazetablic.

Pas numërimit të goditjeve nga juria prezent, Nuri arriti ta mposht Rashidin.

Drejtpërdrejt: Nuri Seferi VS RAd Rashid ⤵️

Gepostet von Podujeva.net am Samstag, 25. Mai 2019

Flash Lajme