Kodi i tij e parandalonte përhapjen nga një rrjet tek tjetri si ransomware shkatërrues të NotPetya dhe WannaCry në 2017-ën.
Honda goditet nga një sulm kibernetik masiv
Honda është goditur nga një sulm kibernetik në disa fabrika ndërsa gjiganti Japonez i prodhimit të makinave po përpiqet të rikthejë normalitetin.

Flash Lajme

Më të lexuarat