Nuk ndodh shpesh që njerëzit e njohur, të mos dalin në ekrane me zë e figurë. Por ka disa raste, ku disa prej  emrave më të njohur mbarë botërorë, të mos jenë fytyra të njohura.

Pjesë e këtij grupi të vogël, janë disa stilistë. Nuk besojmë se nuk e keni hasur ta dëgjoni shpesh  Dolce & Gabbana apo Giorgio Armani. Po fytyrat i keni memorizuar? Me siguri që jo. Kjo sepse i kanë shumë të rralla daljet e tyre publike, dhe fama e tyre bazohet vetëm në emër dhe punë normalisht, dhe jo në figurë. Ata mund të dalin maksimumi dy herë në vit, në medie. Ju njohim me disa prej tyre:

Dolce & Gabbana — Domenico Dolce and Stefano Gabbana

Fendi — Silvia Venturini Fendi

Armani — Giorgio Armani

Tom Ford

Bulgari — Nicola Bulgari

Valentino — Valentino Garavani/I.M-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat