Për shumicën e njerëzve fëmijëria është një kohë nostalgjike. Ju përpiqeni të mbani mend gjithçka nga ajo kohë e shkuar, pa marrë parasysh sesa kohë ka kaluar dhe sesa jeni rritur.

Sot, dardania.com me anë të disa fotove do t’ju kthejë në kohë, do t’ju çojë në një epokë të bukur. Nëse doni të ktheheni në fëmijëri, shihni fotot në galerinë më poshtë.//dardania.com

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

Foto 1 nga 17


Flash Lajme

Më të lexuarat