Bota e çuditshme e koronavirusit zbulon mënyrat e ndryshme të njerëzve duke u përpjekur të mbrojnë veten e tyre.

Njerëzit kanë marrë disa qasje interesante për të mbrojtur veten ndërsa koronavirusi infekton botë, transmeton lajmi.net.

Ndërsa fytyrat dhe pajisjet mbrojtëse nuk janë një pamje e pazakontë në ditët e një pandemie globale, disa nga qasjet më krijuese do të kthejnë përsëri disponimin tuaj.

Kështu që këtu janë disa nga më të çuditshmet dhe më të mrekullueshmet. /Lajm.net/


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All