Moderatorja e njohur, Eva Murati është një ndër personazhet më të pëlqyera për publikun shqiptar.

Së fundmi, ajo ka postuar disa foto në “Instagram, ku shfaqet tepër joshëse dhe tregon format e saj trupore që janë për t’u pasur zili.

Ajo ka pozuar e veshur me bikini dhe krahas fotove shkruan “derisa te hapen plazhet”.

/e.rr


Flash Lajme

Më të lexuarat