Lajme

Colors: Purple Color

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Ganimete Musliu sot e ka shpallur në kërkim ministrin e Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike, Agim Veliun.

Musliu ka vendosur një fotografi të Veliut në vendin ku ulet, pasi që nuk po merr pjesë në seanca dhe i ka lutur të gjithë ata që e shohin që t’i tregojnë se e ka obligim të shkojë për punët e tij në Kuvend.

Kur janë në pyetje festat, deputetët e Kosovës si duket i harrojnë dallimet politike. Këtë e dëshmon edhe një fotografi e publikuar nga deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj në Facebook, i cili është fotografuar me deputetët e PDK-së, Blerta Deliu, Hajredin Kuci dhe Fatmir Xhelili.

Flash Lajme

Më të lexuarat