Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, përmes një statusi në rrjetin social Facebook, njofton se do të mbajë një deklaratë të jashtëzakonshme për mediat.

Në orën 21:00 komunikim me qytetarët nga selia e Partisë Demokratike, shkruan në Facebook kryedemokrati.

Aktualiteti politik, masa e sigurisë dhënë për ish-deputetin Bardh Spahia si dhe këmbëngulja e mazhorancës për të shkuar e vetme drejt votimeve të 30 qershorit, mund të jenë disa prej temave mbi të cilat do të flasë kreu i opozitës.

Flash Lajme

Më të lexuarat