Kryetari i PDK-së dhe ish deputeti i opozitës, Nard Ndoka, ka gjetur një mënyrë origjinale për të reaguar ndaj sulmit të sotëm ndaj analistit Fatos Lubonja.

Përmes një reagimi në Facebook, Ndoka, nisur edhe raportimet e sotme në media, se agresori kishte probleme mendore, sjell në kujtesë kryeministrin Edi Rama.

“Ky agresori i Lubonjës, për nga ana e shëndetit mendor, është njësoj si km-ja!”, shkruan Ndoka në postimin e tij.

Image


Flash Lajme

Më të lexuarat