Është gjetur një jaht luksoz nga policia kufitare e Shëngjinit ditën e sotme.

Jahti u gjet nga një peshkarexhe e cila e rimorkoi deri në Shëngjin.

Jahti ishte i tipit ‘Cataraman’  është i gjatë 13 metra dhe i përket një milionieri turk pasi u gjetën pasaporta e pronarit turk si dhe dokumentacione të tjera.

Flash Lajme

Më të lexuarat