Zbardhen detaje të reja në lidhje me aksidentin tragjik të ndodhur në fshatin Leshnicë në rrugën Korçë-Pogradec.

Policia ka zbardhur edhe identitetin e viktimës dhe të të plagosurve.

Siç mësohet nga policia, shoferi i ‘Golf-it’ që ndërroi jetë është identifikuar si Agron Qamo, 52 vjec nga Kamza.

I plagosur ka mbetur Danjel Hyka 32 vjeç drejtues i mjetit ‘Benz’, banues ne fshatin Petrushe, Pogradec.

Të plagosur kanë mbetur edhe Fiqerete Qamo, 49 vjeçe, 10-vjeçari me inicialet K. A., dhe  Gentjana Akballa.

Pamjet nga aksidenti i sotem

1 nga 3

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All