Lëkundjet e tokës në vend nuk kanë shkaktuar panik vetëm tek njerëzit por jo vetëm…

“JOQ” ka publikuar një video të çuditshme, e cila tregon aktivitetin e peshqëve në Manëz menjëherë pas tërmetit.

 • Sizmiolugu: Banorët e Durrësit të rrinë jashtë banesave, disa orë
 • Shqipëria lëkundet. Tërmet me magnitudë 5. 8 dhe 7.5 ballë
 • Shembje ndërtesash tek “Shkëmbi i Kavajës”
 • Tërmet i fuqishëm në Shqipëri, ja zonat më të prekura
 • Panik në Tiranë nga Tërmeti (FOTO)
 • Lëkundjet e tërmetit, reagon Presidenti
 • Emergjencat në terren, qytetarët të telefonojnë numrin 112 për ndihmë
 • FOTO/Dëmet që ka shkaktuar tërmeti në Tiranë dhe qytete të tjera
 • Qytetarët në panik nga tërmeti, dalin në rrugë pa rroba
 • Manastirliu: Të gjithë strukturat shëndetësore janë në gatishmëri
 • Tërmeti shkatërrimtar shemb “Shkëmbin e Kavajës” (Video)
 • Kryeministri italian: I gatshëm për të ndihmuar Shqipërinë
 • Këshillat, si të veproni kur ka lëkundje të forta termeti

Flash Lajme

Më të lexuarat

 • Week

 • Month

 • All