Një aksident ka ndodhur në kryqëzimin e Shënkollit, si pasojë dyshohet se 4 persona  janë plagosur.

Sipas raportimeve një kamioçinë u përplas me një makinë. Mësohet se policia dhe ambulance janë nisur në vendngjarje.

Flash Lajme

Më të lexuarat