Grabitet me armë zyra e postës në Fushë Bulqizë. Dyshohet se shuma e grabitur është prej rreth 200 mijë lekë të reja. Ndërsa nuk dihet identiteti i autorit të grabitjes, i cili ka qëlluar fillimisht në ajër dhe më pas ka thyer derën e postës.

Ndërkohë forca të shumta të policisë kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit.

Flash Lajme

Më të lexuarat