Një aksident i rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në Durrës, ku një automjet ka përplasur për vdekje një person.

Mësohet se aksidenti ka ndodhur te “Ura e Dajlanit”.

Viktima ende nuk është identifikuar, por policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur punën për zbardhjen e plotë të aksidentit.

Pamje të rënda nga vendi i ngjarjs, ku viktima ndodhet i shtrirë në mesin e rrugës.

Flash Lajme

Më të lexuarat