Pas atentatit të ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Durrësit, ku mbeti i plagosur prokurori Arjan Ndoj, shoferi i tij dhe Aleksandër Laho, policia ka gjetur mjetin e autorëve.

Mësohet se mjeti është gjetur ne rrugën dytësore që lidh Shkozetin me Fushë-Krujen, në rrugën për Ishëm. Brenda mjetit u gjeten 2 kallashnikovë. Policia ka siguruar zonën si dhe do të bëjë këqyrjen e mjetit ditën e nesërme në mëngjes.

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All