Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur këtë të shtunë në aksin rrugor Shkodër – Velipojë. Një mjet ka përplasur një këmbësor.

I plagosuri është në gjendje të rëndë shëndetësore.

I plagosuri nuk është identifikuar akoma. Policia ka shoqëruar në komisariat drejtuesin e automjetit.

Policia dhe grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të aksidentit.

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All