Aksidentet rrugore nuk kanë të ndaluar. Një 65-vjeçare, e cila po kalonte rrugën është përplasur nga një mjet dhe për pasojë ka mbetur e plagosur.

Raportohet se ngjarja ka ndodhur pranë digës së Liqenit Artificial në Tiranë.

Menjëherë e plagosura është dërguar në spital, ndërsa policia ka shoqëruar drejtuesin e mjetit dhe aktualisht po merret në pyetje.

Flash Lajme

Më të lexuarat