Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Vlorë, ku një makinë e tipit Volkswagen ka shpërthyer. Mësohet se automjeti ka shpërthyer pasi më të është vendosur një sasi lende shpërthyese tritoli.

Paraprakisht raportohet se automjeti ishte në pronësi të prokurorit Albert Kuliçi.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe për identifikimin e autorëve.

Flash Lajme

Më të lexuarat