Një aksident është regjistruar në rrugën e Rinasit mëngjesin e ditës së sotme, pranë Universitetit Epoka. Mësohet se në aksident janë përfshirë dy automjete.

Siç shohim dhe nga pamjet e mëposhtme aksidenti ka shkaktuar probleme në qarkullimin e makinave.

Burime për “Shekullin” raportojnë se dy drejtuesit kanë marrë dëme të lehta, ndërsa raportohet për dëme materiale.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe është duke hetuar mbi shkaqet e aksidentit.Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Flash Lajme

Më të lexuarat