Mbrëmjen e sotme të shtëna me armë zjarri u shënuan në qytetin e Durrësit. Si pasojë e të shtënave, një person mbeti i plagosur në këmbë. Ngjarja mësohet të ketë ndodhur në zonën e plazhit në lagjen 13 të qytetit.

Sipas informacioneve paraprake, mësohet se personi i qëlluar me armë si Rexhep Terziu 42 vjeç, me origjinë nga Dibra banues në lagjen 13.

Ndërkaq, mësohet se 42-vjeçari është dërguar në spitalin e Durrësit por është jashtë rrezikut për jetën.

Gjithashtu janë ngritur postblloqe në rrugët hyrëse e dalëse të qytetit. Policia po kryen kontrolle për kapjen e autorit.

Lajmi në përditësim…Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All