Një tjetër aksident ka ndodhur pasditen e kësaj të diele në Tiranë. Sipas raportimeve mësohet se një makinë ka përplasur një këmbësor i cili ishte duke kaluar te vijat e bardha te “Rruga e Durrësit”.

Nga informacionet e deritanishme mësohet se këmbësori fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetën.

Por ende nuk dihet shkaku i aksidentit, ndërsa dyshohet se ka ndodhur për shkak të shpejtësisë së lartë.Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Flash Lajme

Më të lexuarat