Një aksident i rënë ka ndodhur pak minuta më parë në Librazhd në vendin e njohur si  “Kthesa e Murrashit”.

Mësohet se nga ky aksident kanë mbetur pesë të plagosur, 4 gra dhe 1 burrë.

Nuk dihen ende shkaqet e këtij aksidenti.

Lajmi në përditësim…

5 të plagosuraksidentLibrazhd

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Flash Lajme

Më të lexuarat