Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar në kryeqytet. Dyshohet se janë plagosur dy persona.

Policia ndodhet në vendngjarje ndërkohë që nuk dihen ende rrethanat dhe shkaqet e ngjarjes.

Vijon

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All