Teksa shkruan se koronavirusi nuk e ndal dot pranverën, Meta thekson rëndësinë e madhe që duhet t’i kushtojmë mbrojtjes së planetit.

“Coronavirusi nuk e ndal dot pranverën! Por për një të ardhme më të shëndetshme, pa maska, doreza dhe ilaçe, duhet ta duam dhe ta mbrojmë më shumë Tokën, mjedisin, ekosistemin, biodiversitetin e pasur dhe pyjet e jashtëzakonshme!


Uroj që kjo situatë të marrë fund sa më shpejt për t’ju rikthyer bukurive tona përrallore natyrore!
Gëzuar Ditën e Tokës! ????”-shkruan presidenti.

Coronavirusi nuk e ndal dot pranverën! Por për një të ardhme më të shëndetshme, pa maska, doreza dhe ilaçe, duhet ta…

Gepostet von Ilir Meta am Mittwoch, 22. April 2020

Flash Lajme

Më të lexuarat