Një ngjarje e rëndë është raportuar të ketë ndodhur në Korçë, ku një vajzë vetëm 4-vjeç është tentuar të rrëmbehet.

Mësohet se një i ri, i moshës 20 vjeç me anë të forcës ka arritur t’i rrëmbejë një gruaje vajzën e mitur.

Në këtë moment kanë ndërhyrë fqinjët të cilët kanë mundur të shpëtojnë vajzën 4-vjeçare.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në lagjen nr.17, ndërkohë ka dyshime që i riu që ka bërë këtë veprim mund të jetë me probleme mendore./Top Channel/

4-vjeçKorçërrëmbimi

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All