Një 13-vjeçar është mbytur në Përrenjas pasi ka rënë në një gropë me ujë.

Sipas informacioneve paraprake, mësohet se gropa ku ka rënë fëmija është e thellësisë 1 metër.

Sakaq mësohet se fëmija ishte nga fshati Katjel i Përrenjasit.

Njoftimi i policisë

“Më datë 23.05.2020 në fshatin Katjel, Prrenjas shtetasi E.D., 13 vjeç, dyshohet se aksidentalishtë ka rënë në një gropë me ujë, dhe për pasojë ka humbur jetën.” Informon policia shkurt.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes”.

14-vjeçmbytetPërrenjas

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Flash Lajme

Më të lexuarat