Një sherr i madh ka ndodhur në paraburgim mes anëtarë të bandës së Avdylajve dhe një shtetasi italian.

Pas ngjarjes drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve ka urdhëruar izolimin e anëtarëve të bandës në sektorin e posaçëm.

Ndërkohë raportohet se vendimet e drejtorit të Burgjeve do të shqyrtohen nga Gjykata e Tiranës, nëse janë në përputhje me ligjin.

Seanca pritet të zhvillohet ditën e sotme në orën 14:00.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Flash Lajme

Më të lexuarat