Policia e Shtetit gjatë paradites së sotme ka bërë me dije se ka sekuestruar në qytetin e Vlorës 27 kilogram kanabis.

Mësohet se në pranga kanë rënë shtetasi E.J 38 vjeç banues në Tiranë dhe shtetasja F.D 32 vjeçe.

Uniformat blu kanë bërë me dije se në mjetin e shtetasit E.J janë gjetur në bagazh 27 kilogram kanabis.

arrestimsekuestrimVlore

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All