Një 36-vjeçar ka rënë nga lartësia, teksa po bënte disa punime në banesën e tij në Kamëz. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrugën Azem Hajdari. Raportohet se i dëmtuari është Klajdi Caka, 36- vjeç, i cili ndodhet në gjendje të rëndë në spital.

Ende nuk dihen detaje nga ngjarja ndërsa grupi hetimor ndodhet në vendngjarje he po heton për zbardhjen e plotë të saj.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Flash Lajme

Më të lexuarat