Moti i ngrohtë dhe temperaturat e larta, rikthejnë vlonjatet dhe turistët vendas dhe të huaj buzëbregdetit.

Qytetarët kanë preferuar të shijojnë deri në maksimum rrezet e diellit, këtë të diel të ngrohtë dhe një ditë pushimi ndryshe.

Të shumtë janë ata që preferojnë një shëtitje në Lungomare, por nuk kanë munguar edhe fotot.

Më të guximshmit kanë preferuar edhe plazhin, pavarësisht Ujit të Ftohte të detit. Ndonëse jemi në prag të pranverës, qytetet bregdetare po shijojnë turistët e parë.

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All