Një makinë tip “Fouristradë” është përfshirë nga flakët e zjarrit gjatë orëve të vona të ditës së djeshme.

Sipas informacioneve paraprake, mësohet se makina është në pronësi të një biznesmeni, të identifikuar me inicialet A.

F.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për të zbardhur shkaqet dhe nëse kemi të bëjmë me një zjarrvënie të qëllimshme.

Flash Lajme

Më të lexuarat