Një aksident ka ndodhur mëngjesin e kësaj të mërkure në autostradën Tiranë – Durrës.

Mësohet se një automjet është përmbysur, por nuk dihet nëse ka persona të plagosur.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Flash Lajme

Më të lexuarat