Në emisionin ‘Opinion’ në ‘TV Klan’, Blendi Fevziu i vendosit Ervin Salianjit përballë treshen e TVSH-s për të mbrojtur mashtruesin Alizoti, Geron Xhafajn dhe Ardi Veliun.

Salianji me dokumente autentike ka fituar debatin kundër tre analistëve të pushtetit.Në studio përballë Ervin Salianjit ishin Artan Hoxha, Lorenc Vangjeli dhe Preç Zogaj.

Flash Lajme

Më të lexuarat