Maqedoni

Colors: Purple Color

Në Maqedoninë e Veriut edhe sot vijon ora policore, e cila është në fuqi nga dita e djeshme në ora 11:00.

Ajo u vendos me qëllim të parandalimit të përhapjes së koronavirusit, sidomos në këtë periudhë të festës së Fitër Bajramit dhe të një feste shtetërore që është sot, përcjell INA

Flash Lajme

Më të lexuarat